Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences Přední Zborovice - oficiální stránky obce - Fotogalerie - Dětský den 2011
Jdi na obsah Jdi na menu

Dětský den 2011

I když se zpožděním, konal se v sobotu od 13:00 hod. „Den dětí“ i v tak malé obci, jako jsou Přední Zborovice. Organizace se velmi dobře zhostily obětavé maminky Klára Bilíková, Gabriela Jánská a další. Finančně přispěla Obec Přední Zborovice, materiálně místní Truhlářství Bilík.

Členka zastupitelstva obce Ing. Jana Švecová zahájila „Den dětí“ a se svým poníkem JASONĚM pozvala děti na cestu „pohádkovým lesem“ společně s rodiči a prarodiči. Menším dětem přišel vhod vozík tažený Jasoněm a větší děti se vydaly na cestu k pohádkovému lesu pěšky. Cesta to byla náročná, ale přesto si děti našly chvilku i na poznávání květů rostlin na rozkvetlé louce. Na okraji lesa už děti čekala první hádanka, jak je to vlastně? Je možné, aby na takovém stromě u nás rostly banány a jsou to vůbec banány?! Po pohádkové chaloupce dětský den pokračoval jízdou do cíle v areálu rodiny Bilíků, kde děti vyčkaly, až přestane pršet, a začaly různé soutěže.Rozhodčí byli přísní, ale spravedliví.

Děti se opravdu bavily, závěr dne patřil opékání vuřtů a dětem opravdu chutnalo.

 

Poslední fotografie

Počasí


Mail list


Kontakt

obec@prednizborovice.cz

Úřední hodiny
Každé sudé pondělí: 18:00 - 19:00
mimo svátky