Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences Přední Zborovice - oficiální stránky obce - Fotogalerie - Vítání občánků 2011
Jdi na obsah Jdi na menu

Vítání občánků 2011

Dne 28. srpna 2011 v 10:30 hod. se uskutečnilo historicky první vítání občánků obce Přední Zborovice. Slavnostní uvítání dětí do života narozených v období 1.1.2010 - 20.07.2011 s trvalým pobytem v Předních Zborovicích proběhlo ve slavnostně ozdobené zasedací místnosti obecního úřadu. Ze 3 nově narozených se dostavily všechny 3 děti - děvčátka.

Veronika HOLÍNOVÁ, Kateřinka ZEMANOVÁ a Klárka BILÍKOVÁ se svými rodiči a rodinnými příslušníky, ale i občany Předních Zborovic.

Maminky dětí již při vstupu do obecního úřadu přivítal člen zastupitelstva obce pan Karel Kubeš s kytičkou. Členka zastupitelka obce Ing. Jana Švecová přivítala rodiče s dětmi s přáním na téma nově narozených dětí.

Slavnostní uvítání přednesl starosta obce Přední Zborovice pan JUDr. Július Lovás, který uzavřel projev s přáním: „… hodně zdraví, pohody a radosti s tím, aby děti navždy milovaly své táty a maminky se šťastným vykročením do života, který na ně teprve čeká“. Potom starosta obce předal rodičům nových občánků „Pamětní listy“ a finanční dárek obce pro děti.

Úsměvy na tvářích maminek a nebrečící miminka nás přesvědčily o tom, že historicky slavnostní akce v Předních Zborovicích byla úspěšná. Děkujeme tímto všem, co se na akci podíleli, maminkám a babičkám za připravené občerstvení a příjemné prostředí.

 

Poslední fotografie

Počasí


Mail list


Kontakt

obec@prednizborovice.cz

Úřední hodiny
Každé sudé pondělí: 18:00 - 19:00
mimo svátky