Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences Přední Zborovice - oficiální stránky obce - Všechny aktuality
Jdi na obsah Jdi na menu

Všechny aktuality

Ještě starší aktuality naleznete zde v archivu.

 

Pomůžeme Ukrajině

3. 3. 2022 Všechny aktuality

Ukrajina potřebuje pomoci a každý dar v tuto chvíli pomáhá! Přispějte do sbírky (karimatky, spacáky, škrtidla) na MěÚ Strakonice (2.-3.3.). Pro jakýkoli finanční dar využijte rozcestník na www.darujme.cz. Děkujeme všem! Více zde.

Finanční úřad – daň z nemovitých věcí

1. 12. 2021 Všechny aktuality

S ohledem na epidemiologickou situaci žádáme poplatníky daně z nemovitých věcí, aby omezili osobní kontakt se správcem daně a využívali zejména elektronické formy komunikace. Více v článku.

Kácení stromů v obci

30. 11. 2021 Všechny aktuality

Od 21. 3. do 27.3.2022 bude probíhat kácení všech suchých a provozně nebezpečných stromů na obecním pozemku parc. č. 594/1(lokalita u Smrčků).  Při pohybu v těchto místech proto dbejte zvýšené opatrnosti. Celé oznámení zde.

Ptačí chřipka

30. 11. 2021 Všechny aktuality

Mimořádná veterinární opatření k zamezení šíření nebezpečné nákazy – vysoce patogenní influenzy ptáků (aviární influezy, tzv. „ptačí chřipky“) na území České republiky. Nařízení zde.

Tříkrálová sbírka

5. 11. 2021 Všechny aktuality

Dne 9.1.2022 do naší vísky doputuje shluk dětských koledníků a paní Staňková. Ponesou zapečetěnou kasičku a budou vybírat pro Oblastní charitu Strakonice. Příspěvkem uděláte dobrý skutek! Více na plakátu zde.

Poslední fotografie

Počasí


Mail list


Kontakt

obec@prednizborovice.cz

Úřední hodiny
Každé sudé pondělí: 18:00 - 19:00
mimo svátky